Cabaret 33 hraje pro SANANIM

Aktuality

Koncem loňského roku přišla k nám do SANANIMu křehká, ale rázná dáma - Janet Lynn Feinstein a zeptala se, jestli pro nás může uspořádat benefiční vystoupení, které by pomohlo posílit veřejné povědomí o našich službách a jehož výtěžek by ráda věnovala na rozvoj služeb naší organizace.

 

Sama Janet o sobě říká: "Mám dobrodružnou povahu." Narodila se v Texasu, na univerzitě v Austinu si udělala bakaláře z psychologie a sociální práce a měla už tehdy jasný cíl: Vydat se do New Yorku a dobýt tam korporátní svět. Podařilo se. Pustila se do obchodování a marketingu pro hotely Marriott, Four Seasons nebo Ritz Carlton, vedle toho ještě stíhala vést vlastní školu obchodní angličtiny.

Jako místo pro život si nakonec nevybrala New York, ale Prahu.  Žije tady již třináct let a učí Business English například manažery Rádia Svobodná Evropa, Komerční banky nebo České spořitelny.

Kromě toho je producentkou, skladatelkou a zpěvačkou v kabaretu Rhythm and Keys Prague, což si nepředstavujte jako Televarieté s Bohdalkou, je to spíš pro poučenější publikum J Jazz, blues a tak.

S tímto hudebním uskupením nyní uspořádá benefiční představení ve prospěch SANANIMu, protože jak říká „se jí líbí, co děláme“.

Díky, milá Janet Lynn Feinstein, to se nám moc často nestává.

 

 

Aktuality

Benefiční večer se bude konat v restauraci  Food Lab Restaurant v Haštalské 4, kde je v podzemí malý klub Jazz Lounge. Přijďte si užít atmosféru starého dobrého kabaretu a oslavit s námi 30. narozeniny SANANIMu.  Výtěžek ze vstupného jde SANANIMu, podpoří nás tedy každý, kdo si koupí lístek.

Kdy: 3. září 2020 od 18:30 hod

Kde: Jazz Lounge at Food Lab, Haštalská 4, Praha 1

Prodej vstupenek zde.

 

Podpořit tuto benefiční akci můžete i darem na sbírkový účet 115-8327970267/0100

 

Děkujeme.

 

Ambulantní léčba