Partnerství

Můžete se stát partnerem našich zařízení, konkrétních projektů nebo jen finančně zaštítit konkrétní akci.

 

Záleží jen na vás. 

 

Pojďme se domluvit. 

 

 

 

Zajištění přepravy

Pro provoz šestnácti zařízení, z nichž některá jsou pobytovými léčebnými zařízeními, je přeprava osob a zásobování nezbytností. Přesto je náš vozový park stále spíše v žalostném stavu. 

 

Osobní auta využívají terapeuti, kteří dojíždějí do komunit, pracovníci COKUZ na cesty za klienty do věznic, přepravujeme s nimi léky, zdravotnický materiál, zajišťujeme každodenní zásobování. 

 

Sanitka, která tvoří základ našeho nejúspěšnějšího terénního projektu zaměřeného na ochranu většinové společnosti před negativními důsledky užívání drog, se rozpadá a zatím se nám nedaří zajistit náhradu. Mimo jiné ji využíváme pro testování na infekční choroby, ale kvůli nefunkční klimatizaci jsme v létě museli testování omezit, protože testovací sady není možné ve vedru ani skladovat, ani používat. 

 

V zařízeních, kde s rodiči v léčbě pobývají děti, potřebujeme minibus, který by je každý den rozvážel do školky a školy. Využila by ho i ostatní zařízení pro přepravu klientů například na zátěžové akce, které jsou významnou součástí léčby. 

 

Pokud víte, jak nám se zajištěním přepravy pomoci, rádi vám řekneme víc

 

 

 

Ambulantní léčba