Partnerství

Můžete se stát partnerem našich zařízení, konkrétních projektů nebo jen finančně zaštítit konkrétní akci.

 

Záleží jen na vás. 

 

Pojďme se domluvit. 

 

 

 

Zátěžové akce a sport

Dlouholeté zkušenosti ukazují, že sportovní a zátěžové programy jsou silnou motivací pro život bez drog – mezi účastníky klíčových sportovních akcí dosahuje úspěšnost léčby až neuvěřitelných 85%.

 

Sportovním akcím předcházejí měsíce tréninku, který pomáhá upevňovat vůli i zdraví, dodávat motivaci i naději a utvrzuje klienty v léčbě, že jejich snaha přináší výsledky. Díky nim zažívají okamžiky soudržnosti, naplnění a štěstí z úspěšně dokončeného závodu nebo turnaje. Navždy si mohou připomínat, že síla vůle, kterou si díky sportu dokázali uvědomit, jim pomůže odolat i těm největším pokušením. Uvědomí si, že vzrušení, silných prožitků a pocitu uspokojení můžou dosáhnout i sportem, bez rizika a bezpečně. 

 

Naši klienti se pravidelně účastní závodů jako Kolo pro život či Handy Cyklo Maraton, fotbalového turnaje Homeless World Cup i přátelských utkání v programech Harm reduction. Zátěžové akce ve formě horské turistiky, sjíždění řek nebo vícedenních cyklovýletů jsou nedílnou součástí všech léčebných programů.

 

Podívejte se, co naši klienti dokáží!

 

Jestliže chcete podpořit naše sportovní a zátěžové programy, stačí kliknout sem 

nebo sem

 

Máte-li nápad, jak se zapojit nefinančně, rádi vám řekneme víc

 

 

Ambulantní léčba