Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

7. duben 2017

Adiktologická ambulance přijme case managera

Adiktologické ambulance SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) hledá pracovníka (pracovnici) na volnou pozici CASE MANAGER.

Požadavky:

  • Věk minimálně 25 let
  • Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola, atd.)
  • Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti
  • Započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz
  • Zájem a týmový duch

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci (0,5 úvazek)
  • Mzdu odpovídají stávajícím tabulkám MPSV
  • Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
  • Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
  • Možnost doplnění pracovního úvazku - viz nabídka volné pracovní pozice (TERAPEUT) v zařízení Poradna pro rodiče SANANIM, se kterou sdílíme prostory a úzce spolupracujeme

Náplň práce:

  • Dlouhodobé intenzivní doprovázení klientů v systému péče i jeho přirozeném prostředí (5-7 klientů na poloviční úvazek) - sociální práce zdůrazňující blízký pracovní vztah
  • Vyhledávání klientů a zastižení klientů v jejich prostředí
  • Průběžný a pravidelný monitoring stavu klienta
  • Propojování klientů ke zdrojům (sociální a zdravotní služby, komunita, vnitřní přednosti)
  • Aktivní dopomoc při obhajobě klientových práv a zájmů
  • Koordinace péče s dalšími odborníky - včetně případové konference
  • Práce s rodinným prostředím
  • Osobní asistence
  • Telefonické poradenství

Nástup možný ihned, preferujeme možnost brzkého nástupu.

Životopis zasílejte na jméno: Tomáš Vejrych; vejrych@sananim.cz; tel.: 608 093 035

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Ministerstvo zdravotnictví
ČEZ Metrostav Kolektory Praha a.s. Váš partner pro VPS hosting