Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

18. květen 2017

Kontaktní centrum přijme kontaktního - komunitně preventivního pracovníka

Kontaktní centrum SANANIM, největší nízkoprahové zařízení pro uživatele drog v ČR, přijme ženu či muže na volnou pozici kontaktního - komunitně preventivního pracovníka.

Náplň práce:
• kontaktní práce s uživateli drog
• poradenství (předléčebné, psychoterapeutické dovednosti výhodou, odborné sociální, krizová intervence, práce s motivací atd.)
• Harm Reduction aktivity (výměna injekčních setů, testování na infekční choroby, práce v kontaktní místnosti)
• case management, párování potřeb, zpracovávání anamnestických dat a diferenciálně diagnostický filtr klientů
• pokročilé administrativní dovednosti, vedení dokumentace
• komunitní práce - rozvoj místní komunity, práce v okolí KC, pořádání komunitních akcí, komunikace s klienty, sousedy, institucemi a službami v okolí zařízení, dohled nad veřejným pořádkem

Požadavky:
- vzdělání VŠ, VOŠ nebo student apod. (adiktologie, sociální práce, psychologie, pracovník v sociálních službách, speciální pedagogika nebo jiné humanitní zaměření, případně zdravotnické vzdělání)

- psychická odolnost a zdraví
- tvořivost, zvídavost, schopnost navazovat dobré vztahy, důvěra v možnost úzdravy
- praxe v pomáhající, léčebné, adiktologické, sociální nebo zdravotnické oblasti
- zájem o práci a týmový duch
- adekvátní schopnost sebereflexe, ochota pracovat na vlastním růstu

Výhodou je alespoň započatý sebezkušenostní výcvik, případně další kurzy.
Řidičský průkaz výhodou.

Nabízíme:
• zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky
• zajímavou a odpovědnou práci
• 1,0 úvazek (0,5 úvazek kontaktní práce, 0,5 úvazek komunitní práce)
• vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• silnou podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
• pravidelné supervize
• 5 týdnů dovolené, tabulkový plat, odměny a další benefity
• možnost spolupráce na dalších zajímavých projektech v rámci organizace

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Životopis a motivační dopis zasílejte Mgr. Evě Nezdarové (zástupkyně vedoucího) na email nezdarova@sananim.cz

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Ministerstvo zdravotnictví
ČEZ Metrostav Kolektory Praha a.s. Váš partner pro VPS hosting