Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

12. duben 2018

Adiktologická ambulance SANANIM hledá case managera/socioterapeuta

Adiktologická ambulance SANANIM poskytuje služby osobám ohroženým závislostí nebo se syndromem závislosti na alkoholových i nelegálních drogách, včetně nadužívání medikamentů Hledáme ideálního kandidáta na plný pracovní úvazek pro projekt ENF na pozici Case manager/Socioterapeut (případně 2 pracovníky na 0,5 úvazku;). Trvání projektu 1. 6. 2018 - 28. 2. 2021.

Požadavky
• Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola atd.)
• Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti
• Započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz
• Zájem a chuť pracovat s uživateli drog a specifickou skupinou klientů s duální diagnózou
• Zájem o týmovou práci

Nabízíme
• Zajímavou a odpovědnou práci ve zkušeném, multidisciplinárním týmu
• Mzdové podmínky 31 000 btto (1.0 úvazek)
• Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
• Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• Pracovní smlouvu na dobu určitou (trvání projektu 1. 6. 2018, konec projektu 28. 2. 2021)

Náplň práce Case manager (úvazek 0,5)
• Dlouhodobé intenzivní doprovázení klientů v systému péče i jeho přirozeném prostředí (cca. 5 klientů na poloviční úvazek) - sociální práce zdůrazňující blízký pracovní vztah
vyhledávání klientů a zastižení klientů v jejich prostředí
průběžný a pravidelný monitoring stavu klienta
propojování klientů ke zdrojům (sociální a zdravotní služby, komunita, vnitřní přednosti)
aktivní dopomoc při obhajobě klientových práv a zájmů
• Koordinace péče s dalšími odborníky - včetně případové konference
• Práce s rodinným prostředím
• Osobní asistence
• Telefonické poradenství

Náplň práce Socioterapeut (úvazek 0,5)
• podílení se na vybudování socioterapeutického programu (sportovní, relaxační a kulturní aktivity) pro klienty více zařízení SANANIM
• podílení se na tvorbě a zajištění měsíčního harmonogramu socioterapeutických činností - včetně zajištění externích lektorů jednotlivých aktivit a komunikace s nimi, pronájem prostor pro socioterapii
• vedení některých individuálních a skupinových socioterapeutických aktivit
• supervize peer pracovníků zajišťující zájmové aktivity

Odpovědi a profesní CV zasílejte na vejrych@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 608 093 035 (Tomáš Vejrych).

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2