Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

2. květen 2018

Terapeutická komunita Karlov přijme vychovatelku

Terapeutická komunita SANANIM (TK Karlov je určena dvěma cílovým skupinám klientů: skupině mladistvých a mladých dospělých (tj. 16-25 let) a skupině závislých matek a jejich dětem) hledá vhodného uchazeče na pozici Vychovatelka na HPP. Smlouva na dobu určitou do 31.8. 2019. Nástup ihned nebo dle dohody. Pracoviště Karlov, okres Písek.

Náplň práce

  • vedení skupin pro matky
  • zodpovědnost za kvalitu společně stráveného času matky a dítěte
  • zodpovědnost za dodržování stanoveného programu s promyšleným rozvrhem denních aktivit, a dále za zdravotní, duševní a motorický vývoj dítěte
  • vedení dokumentace
  • účast na poradách a supervizích

Požadujeme
• VOŠ, VŠ pedagogického či zdravotnického zaměření (i studentka)
• ochota se vzdělávat
• týmová spolupráce
• kreativita

Nabízíme
• práci ve zkušeném, příjemném týmu
• mzdové podmínky dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
• zajímavou práci ve stabilní organizaci s dlouholetou tradicí
• pravidelnou supervizi

Odpovědi a profesní CV zasílejte na harbackova@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 382 229 655 (Marcela Harbáčková).

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2