Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

2. srpen 2018

Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem hledá vedoucí/vedoucího

Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem (COKUZ SANANIM) je ambulantní centrum poskytující podporu, poradenství, asistenci a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání nealkoholových drog a jejich sociálnímu okolí.

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Vedoucí zařízení. Nástup říjen 2018.

Požadavky
• Ukončené VŠ vzdělání
• Ukončen sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik (minimálně 800 hodin)
• Minimálně 5 let praxe v adiktologických službách
• Zkušenost s vedením týmu
• Řidičský průkaz - aktivní řidič
• Trestní bezúhonnost
• Další požadavky: otevřenost novým přístupům, komunikativnost, schopnost týmové práce a spolupráce, pečlivost, tvořivost, flexibilnost a psychická odolnost.

Nabízíme
• Zajímavou a odpovědnou práci ve zkušeném týmu
• Mzdové podmínky odpovídá tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
• Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce
• Samostatné vedení zařízení a zodpovědnost za chod a fungování týmu
• Administrativa spojená s výkazy úkonů a žádostmi o dotace
• Účast na poradách vedení mateřské organizace SANANIM z.ú.
• Vedení porad a organizace supervizí týmu
• Kontaktování klientů ve spolupracujících věznicích
• Vyhledávání a zastižení klientů v jejich prostředí
• Průběžný a pravidelný monitoring stavu klienta

Odpovědi a profesní CV zasílejte na teminova@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 777718695, Luděk Kalousek
Více informací o zařízení COKUZ zde.

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2