Volná místa, stáže

Zájemci o konkrétní práci nebo odbornou stáž mohou přímo kontaktovat příslušné zařízení.

Aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice a nabízíme odborné stáže v těchto zařízeních:

Psychiatr/psychiatrička

Adiktologická ambulance SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) hledá atestovaného i neatestovaného psychiatra/psychiatričku na úvazek 0,2 až celý úvazek pro ambulantní program péče o pacienty užívající návykové látky a závislé. Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Atestaci, popř. přípravu na atestaci v oboru psychiatrie
  • Ochota pracovat v multidisciplinárním týmu
  • Zkušenost v oboru Adiktologie a započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B vítán.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v multidisciplinárním a zkušeném týmu na částečný (minimálně 0,2) nebo plný úvazek
  • Klientelu s širokým spektrem diagnóz
  • Plat přiměřený průměru ambulantního lékaře specialisty v zaměstnaneckém poměru dle dosaženého vzdělání (45 000 – 60 000 / celý úvazek).
  • Podporu dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • Zajímavou práci ve flexibilním prostředí
  • Zajištění supervize
  • Možnost podílet se i na provozu komerčního adiktologického centra v případě vyššího než polovičního úvazku

Náplň práce

  • Ambulantní léčba psychiatrických komplikací a léčba závislostí
  • V indikovaných případech práce v přirozeném prostředí klienta
  • Porady týmu, supervizní setkání a konzilia napříč zařízeními celé organizace SANANIM z.ú.

Odpovědi a profesní CV zasílejte na vejrych@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 608 093 035 (Tomáš Vejrych).

Více informací o zařízení Adiktologické ambulance najdete zde.

Ambulantní léčba