Volná místa, stáže

Zájemci o konkrétní práci nebo odbornou stáž mohou přímo kontaktovat příslušné zařízení.

Aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice a nabízíme odborné stáže v těchto zařízeních:

Vedoucí lékař/ka psychiatr

SANANIM, z.ú. – Zdravotnické zařízení SANANIM Praha

Hledáme zástupce vedoucího lékaře se záměrem postupného uvedení do pozice vedoucího lékaře na 0,8 úvazek až celý úvazek.

Požadavky

  • atestace v oboru psychiatrie
  • psychoterapeutický výcvik
  • zkušenost v oboru Adiktologie
  • ochota pracovat v multidisciplinárním týmu
  • atestace v oboru návykových nemocí vítána
  • řidičský průkaz vítán

Nabízíme

  • zajímavou práci v multidisciplinárním a zkušeném týmu ideálně na celý úvazek (minimálně 0,8 úvazek) plat dle dosaženého vzdělání (60 000-70 000 / celý úvazek)
  • klientelu s širokým spektrem diagnóz
  • podporu dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zajímavou práci ve flexibilním prostředí
  • zajištění supervize
  • možnost podílet se i na provozu komerčního adiktologického centra

Náplň práce

  • ambulantní léčba psychiatrických komplikací a léčba závislostí
  • podílení se na vedení konzilií napříč zařízeními celé organizace
  • intervize lékařů SANANIM z.ú.
  • podílení se na inovaci a zajištění zdravotní péče napříč zařízeními SANANIM z.ú. v terénní, ambulantní a pobytové formě péče

Odpovědi a profesní CV zasílejte na kalousek@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 777718695 (Luděk Kalousek)

Více informací o síti zařízení můžete najít zde

Ambulantní léčba