DROGOVÁ PORADNA

www.drogovaporadna.cz

Drogová poradna je anonymní internetová poradna, která je určena nejen uživatelům a jejich blízkým, ale i laické a odborné veřejnosti. Stránky obsahují archiv dotazů, informace o psychotropních látkách, o nemocech spojených s užíváním drog. Na dotazy odpovídají lékaři a terapeuti SANANIMu i externí specialisté. 

KončÍm s hulenÍm

www.koncimshulenim.cz

Online služba pro uživatele konopí. Zahrnuje jednoduchý self test, základní informace o rizicích užívání a rady pro ty, kteří chtějí s konzumací konopí skončit. Součástí stránek je také program online léčby, tzv. internetová léčebná intervence, určená zejména problémovým uživatelům, kteří chtějí se svým užíváním něco dělat.

KončÍm s hranÍm

www.koncimshranim.cz

Online služba pro gamblery. Zahrnuje jednoduchý self test a program online léčby.

Drogový informační server

www.drogy.net

Server, který zvěřejňuje přehled aktualit z domácích i zahraničních médií, studie, výzkumné zprávy a statisktiky týkající se oboru. Dále upozorňuje na konání vzdělávacích akcí, granty a dotace, volná místa atd. Server nabízí také službu DRAK, jejímž prostřednictvím je možné si zajistit pravidelné zasílání zpráv e-mailem.

DRAK - NEWSLETTER

https://www.drogy.net/newsletter/...

Pokud se zaregistrujete do systému DRAK, budete dostávat jednou týdně informační e-mail s vybranými nejnovějšími články z Drogového informačního serveru (např. zajímavé články z médií, upozornění na odborné a kulturní akce, informace o grantech apod.).

ČASOPIS DEKONTAMINACE

https://new.eDekontaminace.cz...

Přibližně čtvrtletník, distribuován zdarma do 80 nízkoprahových zařízení po celé ČR. K vyžádání u terénních pracovníků SANANIM. 

Posláním časopisu Dekontaminace je srozumitelně a efektivně předávat preventivní a zdravotnické informace drogově závislým klientům nízkoprahových center. Časopis vychází od roku 1996 a distribuuje se zdarma mimo běžnou distribuční síť -  je dosažitelný pouze uživatelům drog a odborné veřejnosti. Cílem je snížit rizika spojená s užíváním drog na minimum.