Časový rozsah
Pondělí - pátek
9:00 - 13:00 a 13:30 - 17:30

Adresa
Žitná 1574/51
110 00 Praha 1

Mobil
+420 775 766 706
+420 601 575 130

Email
c.Mo474WHlnxR.~eT-M

Navštěvujeme tyto věznice:

Vazební věznice Praha Ruzyně vč. detašovaného pracoviště Velké Přílepy, Vazební věznice Praha Pankrác, Věznice Světlá nad Sázavou, Věznice Plzeň, Věznice Vinařice, Věznice Ostrov nad Ohří, Věznice Oráčov.

Na úvodní konzultaci je třeba se telefonicky objednat!

Tým

Lucie Vejrychová

Lucie Vejrychová

vedoucí
Vystudovala jsem adiktologii a andragogiku. Při studiích jsem v roce 2007 nastoupila do Kontaktního centra SANANIM a od roku 2009 jsem pracovala jako terapeutka v Terapeutické komunitě Karlov. Od roku 2016 jsem vedoucí v Centru pro osoby v konfliktu se zákonem.

Vojtěch Betka

Vojtěch Betka

Jsem etoped a terapeut. Absolvoval jsem psycho-dynamický terapeutický výcvik SUR. Od roku 2009 působím v SANANIMu. Kromě SANANIMu se jako terapeut podílím i na programu Stop násilí. Jsem aktivním členem Sekce drogových služeb ve vězení A.N.O. a členem výboru Asociace organizací v oblasti vězeňství.

Anna Hindová

Anna Hindová

Pracuji v organizaci SANANIM jako adiktolog/case manager. Vystudovala jsem adiktologii na 1. lékařské fakultě.  V minulosti jsem pracovala na Klinice adiktologie. Zkušenosti jsem získala i prací v kontaktním centru pro uživatele nelegálních drog.

Ludmila Vodičková

Ludmila Vodičková

V organizaci SANANIM pracuji od roku 2020 na pozici case managera / adiktologa. Vystudovala jsem adiktologii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v psychodynamické skupinové psychoterapii Remedium IV.

Lucie Harbáčková

Lucie Harbáčková

V organizaci SANANIM pracuji na pozici terapeut – sociální pracovník, již skoro čtvrtým rokem. Vystudovala jsem oboro speciální pedagogika se zaměřením na vychovatelství. V minulém zaměstnání jsem pracovala s mladistvými klienty s poruchami chování v pobytovém zařízení. 

Martina Tůmová

Martina Tůmová

Vystudovala jsem sociální pedagogiku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. V současné době pracuji v organizaci SANANIM jako case managerka. V minulosti jsem pracovala jako sociální pracovnice s lidmi bez domova.

Julie Tulková

Julie Tulková

V COKUZ pracuji od roku 2019 jako psycholožka a terapeutka. Jsem absolventkou Filozofické fakulty Masarykovy univerzity oboru Psychologie. Při studiu jsem dělala dobrovolnici v psychiatrické nemocnici a pracovala v Kariérním centru Masarykovy univerzity. 

Eva Vernerová

Eva Vernerová

V organizaci SANANIM pracuji na pozici case managera. Vystudovala jsem obor sociální práce. Dříve jsem pracovala s lidmi, kteří se potýkali se sociálním vyloučením, zadlužením či duševními poruchami.

Partneři

Služby a zařízení