Ambulantní program

V případě zájmu se objednávejte telefonicky na vstupní pohovor - telefon: +420 284 825 817, pondělí - pátek 9:00 - 17:00.

Po objednání absolvujete vstupní pohovor, na kterém se dozvíte veškeré informace o programu Doléčovacího centra (v písemné podobě jsou tyto informace ke stažení pod tímto textem.) Při vstupním pohovoru podepíšete Žádost o přijetí do ambulantního programu. O vaší žádosti pak rozhoduje tým Doléčovacího centra. Pokud je schválena, je běžná praxe taková, že do jednoho pracovního týdne od vstupního pohovoru můžete do programu nastoupit.

CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ

V případě zájmu o chráněné bydlení zašlete žádost o přijetí na chráněné bydlení, životopis v rozsahu 3 - 5 stran a odůvodněním žádosti o ubytování na chráněném bydlení (včetně cílů, kterých chcete během pobytu na chráněném bydlení dosáhnout) a doporučení k přijetí do programu chráněného bydlení (doporučení může napsat lékař nebo terapeut zařízení, kde se léčíte).

Adresa
Doléčovací centrum SANANIM, Ovčí hájek 2549/64a, Stodůlky, 158 00, Praha 13.

Žádosti o přijetí na chráněné bydlení zasílejte v rozmezí 2 až 4 měsíce před plánovaným ukončením léčby.

Po obdržení veškeré písemné dokumentace vás zkontaktuje pracovník Doléčovacího centra, s ním si domluvíte termín vstupního pohovoru. Na něm se dozvíte veškeré informace o programu (v písemné podobě ke stažení níže.) O vaší žádosti pak rozhoduje tým Doléčovacího centra. Pokud je schválena, je vám oznámen písemně termín nástupu na chráněné bydlení. Praxe je taková, že do dvou týdnů od vstupního pohovoru informaci o vyřízení žádosti obdržíte.

Služby a zařízení