Adresa
Ovčí hájek 2549/64A
158 00 Praha 13

Pevná linka
+420 284 825 817

Email
W~Go815j07c-9Zd79bzhTj

Tým

Pavla Makovská

Pavla Makovská

vedoucí
V oboru drogových závislostí pracuji od roku 1996, v Doléčovacím centru od roku 2004. Práci v „Doléčováku“ dělám moc ráda. Díky ní se setkávám s řadou inspirativních a silných osobností, a to nejen mezi kolegy, ale hlavně mezi klienty.

Martina Čiháková

Martina Čiháková

V SANANIMu pracuji od podzimu 2021. Klientům pomáhám například při vyřizování dávek, mapování dluhů, při komunikaci s úřady a dalšími sociálními službami. Na starosti mám také hladký chod našeho chráněného bydlení. Jsem ráda, že mohu být našim klientům na této cestě průvodkyní.

Vojtěch Kozlík

Vojtěch Kozlík

Doléčování vnímám jako důležité v celé šíři, od praktických kroků s klienty, přes skupinovou a individuální terapii až po zážitkové sportovní aktivity. Jsem vděčný, že mohu být ve skvělém týmu ve fungující organizaci. Mám tuto práci rád, protože mi dává smysl. 

Eva Horová

Eva Horová

Práce s klienty v rámci individuální i skupinové terapie na jejich cestě k zotavení je pro mne v mnohém inspirativní. Ve spolupráci je pro mě důležitá autenticita a respektující přístup.

Monika Žufníčková

Monika Žufníčková

V Doléčovacím centru jsem od roku 2001. Práce s klienty na jejich cestě k úzdravě je pro mě inspirativní. Věřím, že překážky v životě lze překonávat, a že jejich obcházení nemívá obvykle dobrého konce. Ráda se s klienty potkávám v rámci sportovních volnočasových aktivit.

Tomáš Nedvěd

Tomáš Nedvěd

V Doléčovacím centru pracuji od roku 2006. Nabízím svým klientům příležitost dělat ve svém životě pozitivní změny a nalézat v životě hodnoty, kterých se mohou držet v dobách dobrých i zlých. 

Partneři

Služby a zařízení