Adresa zařízení: Na Skalce 819/15, 150 00 Praha 5

Časový rozsah:
Otevřeno 365 dní v roce - absolutní dostupnost - jen tak lze zabezpečit HR

Pondělí 13:00 - 19:00
Úterý 9:00 - 19:00
Středa 13:00 - 19:00
Čtvrtek 9:00 - 19:00
Pátek 9:00 - 19:00
Víkendy a svátky 13:00 - 19:00

Kontakt:

Telefon: +420 605 240 501 
Email: 68pu5YUS%8Ak47c4Ys

Poradenská linka: +420 602 666 415, (pondělí - pátek, 13:00 - 17:00) 

Sociální sítě:

Facebook: www.facebook.com/kacko/

Tým

David Pešek

David Pešek

Vedoucí
Jsem členem výboru HR APAS, lektorem v REMEDIUM, členem řídícího výboru EHRA (Euroasijská HR asociace), členem monitorovacího střediska C-EHRN, pedagogem na 1. LF UK v Praze (Adiktologie). V SANANIMu pracuji od roku 2004.

Amrit Sen

Amrit Sen

Zástupce vedoucího
Jsem komunitně preventivní a kontaktní pracovník, dříve terénní pracovník (Magdalena o.p.s.) a socioterapeut (TK Karlov SANANIM), absolvent psychoterapeutického výcviku SUR a v neposlední řadě punk/hardcoreový zpěvák. V Kontaktním centru SANANIM pracuji od roku 2016. V Kontaktním centru SANANIM pracuji již od roku 2016. 

Ria Al-Halabiová

Ria Al-Halabiová

Zástupkyně vedoucího
Jsem adiktoložka a kontaktní pracovnice, začínala jsem dlouhodobou stáží v ambulanci Prev-centrum, v SANANIM pracuji od roku 2018. V současné době je frekventantkou 5 ti letého sebezkušenostního psychodynamického psychoterapeutického výcviku.

Jakub Karas

Jakub Karas

V pražském Káčku na Smíchově působím od roku 2014, kde jsem se postupně mimo jiné věnoval např. komunitní práci a péči o těhotné klientky a matky uživatelky. Absolvent sebezkušenostního výcviku kontaktní práce a dalších kurzů, aktuálně se s ním můžete vidět např. na otevřených skupinách v Káčku či v individuální péči.

Almudena López de Ochoa

Almudena López de Ochoa

V Káčku pracuji od roku 2017, se sociální prací mám kromě SANANIMu zkušenosti také ze světa - pracovala s dětmi ohroženými sociálním vyloučením v Córdobě, půl roku dělala dobrovolníka v Guatemale a v Granadě pracovala v ambulantní léčbě závislosti.

Vladimíra Molleková

Vladimíra Molleková

V Kontaktním centru SANANIM pracuji od roku 2017 a na starosti mám pořadník do TK Němčice. Vystudovala jsem obor psychologie na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Nyní směřuji do terapeutického výcviku. 

Jana Kunášková

Jana Kunášková

V Káčku pracuji od roku 2018 jako adiktoložka a kontaktní pracovnice. Kromě obvyklé náplně kontaktního pracovníka se zaměřuji na individuální práci s klienty a také na zdravotní sekci, kde působím jako garant testování.

Anna Radimecká

Anna Radimecká

Jsem adiktoložka a kontaktní pracovnice, praxi jsem začínala v organizaci WHITE LIGHT I v Ústeckém kraji. V Káčku pracuju od roku 2020. Mám na starosti pořadník pro mladistvé do TK Karlov. 

Erik Šimek

Erik Šimek

Jsem komunitní preventivní a kontaktní pracovník, garant sekce sociální práce. Studoval jsem obor sociální práce a penitenciární péče. V Káčku se kromě jiného věnuji práci s těhotnými klientkami a rodiči.

Dinara Ayapbekova

Dinara Ayapbekova

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v oboru Zdravotní záchranář. V Kontaktním centru pracuji od roku 2021 jako adiktoložka a kontaktní pracovnice. Ve stejném oboru právě dokončuji i magisterský titul.

Robert Brada

Robert Brada

Jsem psycholog pracující v KC SANANIM od roku 2021. Ve své práci se mimo jiné věnuji psychologickému poradenství, těhotným klientkám a matkám uživatelkám. Dále mám na starosti komunikaci s klienty, kteří se t.č. nacházejí ve výkonu trestu odnětí svobody. 

Tomáš Jarkovský

Tomáš Jarkovský

Pocházím z Liberce, kde jsem studoval střední odbornou školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V Kontaktním centru SANANIM se zaměřuji především na oblast sociální práce a poradenství. 

Petra Hiršlová

Petra Hiršlová

V SANANIM pracuji od roku 2022, v adiktologických službách však nejsem nováčkem. Od roku 2013 jsem pracovala v Káčku v Mostě. Dlouhodobě jsem byla členem terénního týmu pro práci ve vyloučených lokalitách na severu Čech.  Zajímám se o práci s romskou komunitou i o romskou kulturu obecně.

Adrian Adzima

Adrian Adzima

Jsem student 6. ročníku medicíny na 1.LF a v KC Sananim pracuji jako zdravotník od roku 2022. Starám se o zdravotní úsek, našim klientům poskytuji ošetření chronických i akutních ran a zdravotní konzultace.

Magdalena Sadílková

Magdalena Sadílková

Jsem studentka medicíny, v KC SANANIM pracuji od února 2023 na pozici zdravotníka. Mám zkušenost ze spolku Medici na Ulici, kde dlouhodobě působím.

Partneři

Služby a zařízení